Професійний готельний текстиль

215
Задоволені готелі
5 203
Виконані замовлення
98 000
Складські одиниці


ХТО МИ Є?

Хотел Солюшин – провідний виробник професійного готельного текстилю на ринку України. Ми надаємо комплексне рішення для готелів, постачаючи махрові вироби, постільну білизну, постільні приналежності, ресторанний текстиль, матраци, ліжка, корпусні та м’які меблі.

Ми є надійним партнером у готельній індустрії та постачаємо високоякісні товари відповідно до міжнародних стандартів якості Oekotex.

Працюємо на ринку з 2018 року. За цей час налагодили ефективну систему виробництва текстильних виробів та імпорту сировини, що дозволило нам за короткий термін завоювати прихильність провідних готелів України, таких як Rixos Прикарпаття, Bukovel Hotel, Fest Hotel, Bank Hotel, Redisson Blue, Ribas, Astoria, «Три сини та донька» та ін.

Здійснюємо замкнутий цикл виробництва, а саме:

 • прямий імпорт сировини від провідних міжнародних виробників
 • виробництво рушників, халатів та ін. постільних приналежностей
 • формування складських запасів усіх позицій готельного текстилю
 • логістичну систему доставок

Це дозволяє нам забезпечити індивідуальний підхід та привабливу цінову політику. Та найголовніше - це професіоналізм наших співробітників, їх активна участь у виконанні замовлень та креативний підхід до роботи.Саме тому, орієнтовані на інновації та якість, Хотел Солюшин комплектує готелі з дотриманням максимальної міцності текстилю, м'якості та комфорту. Ми розуміємо потреби наших партнерів і робимо все необхідне, щоб створити для них конкурентні переваги. Також консультуємо щодо підбору текстилю в залежності від бюджету та стратегії готелю.

Ми маємо складські запаси як готових виробів, так і пропонуємо виробництво за індивідуальною програмою відповідно до дизайну.
Склад стандартних текстильних виробів знаходиться у м. Львів. Доставка здійснюється по всій території України.

СТВОРЮЙТЕ ПЕРЕВАГИ РАЗОМ З ХОТЕЛ СОЛЮШИН:

 • висока якість текстильних виробів, яка відповідають міжнародним стандартам Oeko-Tex.
 • оптові ціни та високий сервіс
 • комплексний підхід у комплектуванні готелю
 • збільшення терміну експлуатації текстилю, завдяки його високим характеристикам якості
 • оптимізація витрат за рахунок більшого терміну експлуатації текстилю
 • забезпечення позитивних відгуків на платформі Booking
 • підвищення іміджу вашого готелю завдяки якісному текстилю
 • збільшення кількості постійних гостей

Хотел Солюшин є експертом у сфері HoReCa, оскільки у рамках проєкту IQ Hotelier (інтерв’ю з експертами HoReCa) ми обговорюємо ключові тенденції ринку та ділимось ефективними інструментами управління готельним бізнесом. Інтерв’ю з експертами HoReCa можна переглянути у розділі наші проєкти IQ Hotelier


Хотел Солюшин є засновником соціального проєкту. Щоб долучитись до нашої благодійної програми Dobro&Care - залиште заявку у розділі наші проєкти Dobro&Care


Наші цінності

Якість
Якість - основний критерій нашого успіху. Ми постачаємо лише високоякісні товари. Це дозволить підтвердити ваш імідж, забезпечити WOW-ефект та покращити фінансові показники за рахунок підвищення лояльності гостей.
Надійність
Чітко дотримуємось узгоджених графіків і термінів постачання продукції, завдяки замкнутому циклу нашого виробництва. Ми відкриті перед партнерами і наша колаборація заснована на взаємовигоді та взаєморозумінні.
Орієнтація на партнера
Ми пропонуємо рішення, які допомагають нашим партнерам розвиватись і успішно конкурувати на ринку. Виготовляємо унікальні та брендовані товари, які підвищують імідж готелю та забезпечують хороший фідбек.
Професіоналізм
Накопичуємо знання та навички, які допомагають у пошуку оптимальних рішень для наших партнерів. Усі члени нашої команди періодично проходять навчання, відповідно до специфіки їхньої роботи. Тим самим, приносять нові ідеї, підходи та шляхи покращення нашої роботи.
Командність
В ДНК нашої команди закладені цінності, які допомагають нам швидко рухатись вперед. Кожен член нашого колективу – це невід’ємна ланка, яка робить свій вклад в досягнення найкращого результату. Ми пристрасні до своєї роботи, чесні по відношенню до клієнта та відкриті до нових ідей. Такий бекграунд забезпечує нам якісну командну роботу.
Екологічність
Ми постачаємо екологічно-чисті товари, виробництво яких здійснюється відповідно до міжнародних стандартів та з мінімальною дією на навколишнє середовище. Це дозволяє зберегти природні ресурси. Не припускаємо компромісу з цією позицією заради більшого профіту компанії.
Розвиток
Зростання та розвиток – це показники успіху нашої компанії. Наша мета - стати лідером на ринку готельного текстилю.

Наша «Дорожня карта» починається з нашої місії – надійний партнер у готельній індустрії. Вона є незмінною та виражає наші прагнення постачати товари високої якості, які характеризуються довговічністю, практичністю, незабутнім комфортом перебування у готелі.

Якість, стиль, елегантність та практичність – ті інструменти, за допомогою яких ми створюємо професійні рішення для готелів.