НАШ ТЕЛЕФОН: +38 067 271 93 03
 

Професійний готельний текстиль

ХТО МИ Є?

Хотел Солюшин - постачальник професійного готельного текстилю, зокрема: текстиль для ванної кімнати, постільної білизни та ресторанного текстилю. Ми пропонуємо готові рішення для замовників HoReCa та працюємо за індивідуальною програмою виробництва текстильних виробів.

Хотел Солюшин є офіційним дистриб’ютором турецького виробника TUVA HOME - провідного постачальника готельного текстилю на ринку Європи з 2005 року. 

Професійна лінія нашого готельного текстилю  розрахована на:

  • інтенсивне прання
  • агресивну професійну хімію промислового призначення
  • максимальний термін експлуатації.

ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ ВИРОБНИЦТВО?

Виробництво розташоване в Туреччині, м. Денізлі, яке здавна вважається столицею текстилю.

TUVA HOME здійснює повний цикл виробництва текстилю, починаючи від закупки сировини до пошиття готових виробів.

Фабрика складається з двох відділів: ткацького цеху, де встановлено 8 верстатів для кареточного плетіння, 4 жакардових ткацьких верстатів і конфекційного відділу, де встановлено автоматичний і ручний конвеєри. На ручному конвеєрі розташовано 12 швейних машин, 2 швейних машини для повздовжнього зшивання і 1 машина для повздовжнього різання.

Продуктивність фабрики складає 3,5 тон в день і потужність виробництва конфекції 3,5 тон в день. Площа фабрики складає 10 000 м.кв.

Продукція Tuva Home добре продається у більш, ніж 10 країнах Європи: Польща, Німеччина, Франція, Швеція, Італія, Нідерланди, Туреччина, Україна, Ірландія та інші.

Професійну лінію текстилю Tuva Home використовують такі готелі: Hilton, Courtyard Marriott, CFI Hotels Group, IBB Grand Hotel, Hotel Arłamów, Qubus Hotels, Aqua di Rosa, Marafiki, Hotel Kempinski, Revita Hotel, Strandh Hotel - Zingst.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Багаторічний досвід, сучасні технології, використання високоякісних бавовняних матеріалів стали базисом для створення  професійної готельної лінії текстилю TUVA HOME. Наші партнери отримують не просто текстиль, а професійний готельний текстиль, який характеризується:

  • високою стійкістю  до осідання
  • високою стійкістю кольору під час прання
  • посиленою гігроскопічною властивістю
  • відсутністю хлору у відбілених тканинах
  • екологічністю 

Головний пріоритет у лінії виробництва – це система внутрішнього контролю на кожному етапі виготовлення.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТЕКСТИЛЮ

Tuva Home надає велике значення охороні навколишнього середовища та питанням  безпеки праці. Саме тому ми є членом Sedex, а наші виробничі процеси відповідають міжнародним стандартам Oeko-Tex .

ПРОДАЖ В УКРАЇНІ

Працюємо для Вас, прагнемо створити довгострокові відносини з кожним партнером. Працюємо не у форматі ринку B2B чи B2C, а у форматі Human-to-Human - H2H. Тому, намагаємось перевершити Ваші очікування, пропонуючи професійні рішення. 

 Ви можете скористатися як стандартною продукцією з нашого складу, так і замовити продукцію з Вашим логотипом відповідно до специфікації.

Склад стандартних текстильних виробів знаходиться у м. Львів. Доставка здійснюється по всій території України.

Наші цінності

Якість
Якість для нас - основний критерій нашого успіху. Ми постачаємо лише високоякісні товари, які стверджують Ваш імідж та, в кінцевому результаті , дозволяють покращувати фінансові показники.
Надійність
Ми суворо дотримуємось узгоджених графіків і термінів постачання продукції. Ми відкриті перед партнерами і наша співпраця заснована на взаємовигоді та взаєморозумінні.
Орієнтація на партнера
Ми пропонуємо рішення, які допомагають нашим партнерам розвиватись і успішно конкурувати на ринку.
Професіоналізм
 Ми накопичуємо знання та навички, які допомагають у пошуку оптимальних рішень для наших партнерів.
Командність
Кожен член нашого колективу – це невід’ємна ланка в роботі команди, яка робить свій вклад в досягнення найкращого результату.
Екологічність
Ми постачаємо екологічно-чисті товари, виробництво яких здійснюється відповідно до міжнародних стандартів та з мінімальною дією на навколишнє середовище. Ми максимально бережно використовуємо природні ресурси.
Розвиток
Зростання та розвиток – це показники успіху нашої компанії. Наша мета - стати лідером на ринку готельного текстилю.

Наша місія

Якість, стиль, елегантність та практичність – ті інструменти, за допомогою яких ми створюємо професійні рішення для готелів.