Нам довіряють

Дякуємо Вам за співпрацю. Ваша продукція високої якості та повністю відповідає вимогам наших гостей.

Особливо це стосується ексклюзивних халатів, якими комплектуються номери категорії "панорамний люкс".

Ми задоволені сервісом і можемо відповідально рекомендувати Хотел Солюшин, як достойного постачальника професійного готельного текстилю.

Начальник управління готельного господарства курортного комплексу "Ріксос-Прикарпаття", Хаврак Ольга Іванівна.

Нам дуже приємно з Вами співпрацювати. У Вас хороші, якісні товари. Сервіс та комунікація у Вас на дуже високому рівні. Особливо нам подобається швидкість опрацювання запитів , виконання та терміни доставки. Ми можемо з впевненістю Вас рекомендувати. Молодці. Так тримати!

Директор Атлас Делюкс, Бура Олександра Дмитрівна

Дякуємо колективу компанії "Hotel Solution" за співпрацю та сумлінне ставлення до роботи.

Приємні та кваліфіковані співробітники , а головне забезпечують якісним текстилем , дбають, щоб замовник був задоволений, враховують всі пропозиції та побажання. Бажаємо компанії розвитку та багато замовників!

Керівник служби готельного господарства, Зінкевич Світлана

Як керуючий готелю "Шопен", хочу подякувати та відзначити високий рівень професіоналізму та підхід до справи.

З самого початку співпраці складається єдина думка - команда Hotel Solution на 100% обізнана у своїй справі та відповідають за якість власної продукції. Ми неодноразово в цьому переконуємося використовуючи готельний текстиль у номерах. Це якісно, це стильно та гарно!

З повагою,
Директор готелю "Шопен", Городиський Назар

Дуже задоволені співпрацею з вашою компанією. Дякуємо за високий сервіс, якість, надійність, оперативність та лояльне ставлення до своїх клієнтів. Працюючи з вашою компанією, можна впевнено стверджувати, що ви дуже клієнтоорієнтовані та завжди знаходите текстильну продукцію навіть для найвимогливіших замовників.

Сподіваємось на подальшу співпрацю у майбутньому.

Hrystyna Mizunska, Front office and housekeeping manager

Готельний Комплекс «Три сини та донька» плідно співпрацює з Хотел Солюшин. За час спільної роботи ця фірма себе зарекомендувала, як надійний і добросовісний партнер, який вчасно виконує взяті на себе зобов’язання.

Хотел Солюшин укомплектовує наш комплекс високоякісними текстильними виробами: рушники, халати, постільна білизна та постільні приналежності. Ми плануємо і надалі підтримувати ділові стосунки з Хотел Солюшин.

Виходячи з досвіду спільної роботи Готельний комплекс «Три сини та донька» може з впевненістю рекомендувати Хотел Солюшин, як надійного та відповідального Підрядника.

Головний адміністратор ГК «Три сини та донька», Хоронжак Надія Вітольдівна

Хочемо висловити слова подяки компанії «Хотел Солюшин» за надану продукцію і наданий сервіс на дуже високому рівні. Наша компанія рекомендує Вас, як надійного сумлінного постачальника. Дозвольте подякувати Вам за оперативну співпрацю і, особливо, менеджеру Яні. Дуже приємно з Вами співпрацювати, сподіваюся на подальшу плідну роботу.

З повагою, керівник відділу постачання готелю «Меркур», Олена Душко

На відкриття нашого готелю постачання усіх текстильних виробів здійснювала компанія Хотел Солюшин.

Ми шукали того постачальника, який ставить в пріоритет високу якість товарів та високий сервіс обслуговування. Наша мета – створення комфортних умов перебування гостей у нашому готелі і Хотел Солюшин повністю задовільнив наші вимоги.

Оптимальне співвідношення ціни/якість виробів Хотел Солюшин дозволяє нам як забезпечувати комфорт на високому рівні у готелі, так і мінімізовувати витрати, оскільки текстиль від нашого постачальника дуже довговічний. Також, варто відмітити, що всі товари Хотел Солюшин відповідають міжнародним стандартам якості Oekotex, що засвідчує, що вироби не містять хлору.

Виходячи з нашої співпраці, Opera Center Hotel характеризує Хотел Солюшин, як надійного та професійного постачальника у сфері готельного текстилю.

Директор Opera Center Hotel, Маркевич Роман

Готель «Наталія 18» співпрацює з Хотел Солюшин у сфері професійного готельного текстилю.

Зазначимо, що товари даного постачальника високої якості: білосніжні, дуже міцні та довговічні. Професійна лінія текстильних виробів Хотел Солюшин розрахована на агресивну хімію, щоденну експлуатацію та високі температури прання. Разом з цим, висока якість виробів Хотел Солюшин дозволяє максимально довго зберігати первинний вигляд текстилю та, відповідно, оптимізовувати витрати.

Рекомендуємо Хотел Солюшин, як перспективного та надійного партнера у готельній індустрії!

Директор Наталія 18, Юдіна Лідія Григорівна