Нам довіряють

Дякуємо Вам за співпрацю. Ваша продукція високої якості та повністю відповідає вимогам наших гостей.

Особливо це стосується ексклюзивних халатів, якими комплектуються номери категорії "панорамний люкс".

Ми задоволені сервісом і можемо відповідально рекомендувати Хотел Солюшин, як достойного постачальника професійного готельного текстилю.

Начальник управління готельного господарства курортного комплексу "Ріксос-Прикарпаття", Хаврак Ольга Іванівна.

Нам дуже приємно з Вами співпрацювати. У Вас хороші, якісні товари. Сервіс та комунікація у Вас на дуже високому рівні. Особливо нам подобається швидкість опрацювання запитів , виконання та терміни доставки. Ми можемо з впевненістю Вас рекомендувати. Молодці. Так тримати!

Директор Атлас Делюкс, Бура Олександра Дмитрівна

Готельний Комплекс «Три сини та донька» плідно співпрацює з Хотел Солюшин. За час спільної роботи ця фірма себе зарекомендувала, як надійний і добросовісний партнер, який вчасно виконує взяті на себе зобов’язання.

Хотел Солюшин укомплектовує наш комплекс високоякісними текстильними виробами: рушники, халати, постільна білизна та постільні приналежності. Ми плануємо і надалі підтримувати ділові стосунки з Хотел Солюшин.

Виходячи з досвіду спільної роботи Готельний комплекс «Три сини та донька» може з впевненістю рекомендувати Хотел Солюшин, як надійного та відповідального Підрядника.

Головний адміністратор ГК «Три сини та донька», Хоронжак Надія Вітольдівна

Хочемо висловити слова подяки компанії «Хотел Солюшин» за надану продукцію і наданий сервіс на дуже високому рівні. Наша компанія рекомендує Вас, як надійного сумлінного постачальника. Дозвольте подякувати Вам за оперативну співпрацю і, особливо, менеджеру Яні. Дуже приємно з Вами співпрацювати, сподіваюся на подальшу плідну роботу.

З повагою, керівник відділу постачання готелю «Меркур», Олена Душко

На відкриття нашого готелю постачання усіх текстильних виробів здійснювала компанія Хотел Солюшин.

Ми шукали того постачальника, який ставить в пріоритет високу якість товарів та високий сервіс обслуговування. Наша мета – створення комфортних умов перебування гостей у нашому готелі і Хотел Солюшин повністю задовільнив наші вимоги.

Оптимальне співвідношення ціни/якість виробів Хотел Солюшин дозволяє нам як забезпечувати комфорт на високому рівні у готелі, так і мінімізовувати витрати, оскільки текстиль від нашого постачальника дуже довговічний. Також, варто відмітити, що всі товари Хотел Солюшин відповідають міжнародним стандартам якості Oekotex, що засвідчує, що вироби не містять хлору.

Виходячи з нашої співпраці, Opera Center Hotel характеризує Хотел Солюшин, як надійного та професійного постачальника у сфері готельного текстилю.

Директор Opera Center Hotel, Маркевич Роман

Готель «Наталія 18» співпрацює з Хотел Солюшин у сфері професійного готельного текстилю.

Зазначимо, що товари даного постачальника високої якості: білосніжні, дуже міцні та довговічні. Професійна лінія текстильних виробів Хотел Солюшин розрахована на агресивну хімію, щоденну експлуатацію та високі температури прання. Разом з цим, висока якість виробів Хотел Солюшин дозволяє максимально довго зберігати первинний вигляд текстилю та, відповідно, оптимізовувати витрати.

Рекомендуємо Хотел Солюшин, як перспективного та надійного партнера у готельній індустрії!

Директор Наталія 18, Юдіна Лідія Григорівна