Ми у Facebook
Ми у Facebook

Тапочки

Montana V
Детальніше

Montana V Одноразові тапочки на основі спіненого поліетилену з антиковзаючим покриттям (не промокають, не ковзають). Мінімальне замовлення 100 шт. Є можливість нанесення Вашого логотипу.   Розмір Тканина Дизайн Універсальний Махра (100% бавовна) Білі, відкритий носок..

В корзину
Montana Z
Детальніше

Montana Z Одноразові тапочки на основі спіненого поліетилену з антиковзаючим тисненням (що не промокають, не ковзають). Мінімальне замовлення 100 шт. Є можливість нанесення Вашого логотипу.   Розмір Тканина Дизайн Універсальний Махра (100% бавовна) Білі, закритий носок..

В корзину
Verona V
Детальніше

Verona V Одноразові тапочки на основі спіненого поліетилену з антиковзаючим тисненням (що не промокають, не ковзають). Мінімальне замовлення 100 шт. Є можливість нанесення Вашого логотипу.   РозмірТканинаДизайнУніверсальнийВелюрБілі, відкритий носок..

В корзину
Verona Z
Детальніше

Verona Z Одноразові тапочки на основі спіненого поліетилену з антиковзаючим тисненням (що не промокають, не ковзають). Мінімальне замовлення 100 шт. Є можливість нанесення Вашого логотипу.   Розмір Тканина Дизайн Універсальний Велюр Білі, закритий носок..

В корзину
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)