Матраци

Перше, що купує гість у Вашому готелі – це сон. Хотел Солюшин допоможе обрати матрац, який буде відповідати Вашим вимогам та забезпечить максимальний комфорт сну вашим гостям.

В нашому асортименті ортопедичні матраци від виробника, який має повний цикл виробництва матраців, в тому числі власний цех з виробництва пружинних блоків «Bonnel» і «Pocket Spring».

Лінійка наших матраців, розроблена спеціально під готельну індустрію поєднує в собі сучасну технологію виробництва матраців, підвищену зносостійкість каркасів та тканин, довговічність та систему розширених функцій комфорту.

Матраци

Перше, що купує гість у Вашому готелі – це сон. Хотел Солюшин допоможе обрати матрац, який буде відповідати Вашим вимогам та забезпечить максимальний комфорт сну вашим гостям. В нашому асортименті ортопедичні матраци від виробника, який має повний цикл виробництва матраців, в тому числі власний цех з виробництва пружинних блоків «Bonnel» і «Pocket Spring». Лінійка наших матраців, розроблена спеціально під готельну індустрію поєднує в собі сучасну технологію виробництва матраців, підвищену зносостійкість каркасів та тканин, довговічність та систему розширених функцій комфорту...

В корзину
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)