Скатертини для ресторанів

Приймаємо замовлення на індивідуальне пошиття текстилю для ресторанів: скатертини, наперони, фуршетні спідниці, чохли на крісла, куверти, серветки. У нашому асортименті бавовняні, комбіновані, поліестерові тканини від провідних європейських виробників.

Вподобати

Порівняти

Наявність: Є в наявності

Модель: Скатертини для ресторанів

Скатертини для ресторанів

Найдорожчими та найбільш «іміджевими» вважаються натуральні лляні та бавовняні (жакардові) скатертини. Але вони, на відміну від поліестерових тканин, схильні до усадки та досить важко прасуються. Скатертини із змішаної та поліестерової тканини добре відпираються, не сідають і не мнуться. Вони служать набагато довше, ніж натуральні та мають стійке забарвлення. Зносостійкістю і водонепроникністю відрізняються скатертини з акриловим покриттям (мерсеризовані). Внутрішня поверхня скатертини не буде скользити по столу, створюючи незручності; не вбирає масляні плями.

Зазвичай напуск скатертин для ресторанів становить 30-35 см від стільниці. Ми представляємо рекомендації по догляду за тканиною, температурні режими в залежності від складу тканини, що гарантує зберігання довговічності тканини.