Статті

Інтерв'ю з міжнародним експертом Удо Хейне

Опубліковано: John Коментарі: 0 Перегляди: 2034

29 квітня відбулась відеозйомка інтерв‘ю з міжнародним готельним експертом Udo Heine. Ключова тема - концепція успіху готелю. Скоро ви дізнаєтесь, що є важливим у побудові успішного бізнесу в індустрії гостинності.

Читати далі

Успіх не в зірках, а в рейтингу

Опубліковано: John Коментарі: 0 Перегляди: 50

Ці цифри на сайтах бронювання дорого коштують. Високий рейтинг говорить гостю - це круте місце, тут варто зупинитися, ціна обґрунтована. Ваш гість купує локацію і картинку, яку він побачить на сайті бронювання. Припустимо, ви вклалися в ремонт і завдяки красивому дизайну отримали клієнта. Перша задача вирішена.

Читати далі

Керуємо готелем успішно та ефективно

Опубліковано: John Коментарі: 0 Перегляди: 59

Як тримати руку на пульсі готелю? Стратегію та тактику розказує Академія гостинності на семінарі «Керуємо готелем успішно та ефективно», який відбувся в Одесі в Gagarinn Hotel 27 травня 2021р.

Читати далі

Найочікуваніша подія в сфері HoReCa на Західній Україні!

Опубліковано: John Коментарі: 0 Перегляди: 4622

Найочікуваніша подія в сфері HoReCa на Західній Україні! 8-9 серпня ми будемо брати участь у Західноукраїнська конференція рестораторів і готельєрів , яка відбудеться у м. Івано-Франківськ, університет Короля Данила.

Читати далі

Семінар "БЕЗПЕКА+КОМФОРТ: нові реалії прийому гостей в 2020 році

Опубліковано: John Коментарі: 0 Перегляди: 299

21 липня 2020р. ми були партнерами на заході «Безпека+комфорт», який організовувала Академія гостинності. Захід був проведений у м. Одеса, готель «Гагарін». Його учасниками були більше 100 готелярів зі всієї України.

Читати далі
Показано 1 по 5 з 10 (Всього сторінок 2)